GoToHell 2015

Wyniki GTH2015

Lista biegaczy którzy rozpoczęli GTH2015 w Gdyni oraz pokonali cały dystans bez wsparcia PKP
Gdynia-Hel 18.07.2015
Nr.Imię i NazwiskoRokMiastoKlubMetaCzas
0001Robert Mierzejewski1973PoznańCSWLąd Poznań15:13:00 10:38:00
0002Marcin Pankow 1973Gdyniarango.pl11:46:0007:11:00
0004Paweł Jarmolowicz1968Gdańsk---15:09:00
10:34:00
0006Tomasz Burzyński1988Gdynia---14:00:00
09:25:00
0009Natalia Krawczyk1980WejherowoDo piekła razem…14:13:00
09:38:00
0010Marcin Gogol1980Baciuty (Białystok)---12:41:00
08:06:00
0011Grzegorz Elmiś 1975HelBiegacz Portowy - Helskie Wichry13:03:00
08:28:00
0013Grzegorz Kamiński1980PęperzynTKKF Wodnik Więcbork14:09:0009:39:00
0014Mariusz Szostak 1973Rożno-Parcele---14:15:00
09:40:00
0015Łukasz Falkiewicz 1982Gdynia---niesklasyfikowany
0016Wojciech Krajewski 1974PiłaKB Goch Bytów14:29:00
09:54:00
0017Zbigniew Baraniecki1958PoznańBrylant Kórnik14:12:00
09:37:00
0018Ewa Sobkowiak 1963PoznańBrylant Kórnik14:12:00
09:37:00
0019Mateusz Pluto-Prądziński 1992Słupsk ULTRA RUNNING POLSKA13:40:00
09:05:00
0020Jędrzej Rynkiewicz1988Martiany ---12:58:00
08:23:00
0021Andrzej Wyrzykowski 1967GdańskBiegowy Świat13:56:00
09:21:00
0022Jacek Sikorski1969PiłaKB Goch Piła12:24:00
07:49:00
0023 Dominika Walaszkowska1984Gościcino---13:14:00
08:39:00
0025Marcin Piotrowski 1975Gdynia---11:28:00
06:53:00
0026Mariusz Zielonka1970PoznańgRUNwald Poznań15:13:00
10:38:00
0028Roman Bębenista1987ŁódźTrenujmy.com12:54:00
08:19:00
0029Krzysztof Roman 1977BolszewoPrzecinak7715:19:00
10:44:00
0031Ewa Katarzyna Kasierska 1948PoznańWKB Meta Lubliniec17:06:00
12:31:00
0032Grzegorz Kanigowski 1980Gdańsk---12:21:00
07:46:00
0033Marek Machnikowski1968Gdańsk---14:27:00
09:52:00
0034Tomasz Hetmański 1977LesznoPolonia Leszno13:35:00
09:00:00
0035Rafał Lisakowski 1977WładysławowoTri-Sea Władysławowo14:00:00
09:25:00
0036Paweł Osowski 1990KrakówUniwersytet Jagielloński16:15:00
11:40:00
0037Artur Konopko 1979KleosinPędziwiatr Białystok13:18:00
08:43:00
0038Natalia Magreta 1980WarszawaGolden Team14:05:00
09:30:00
0039Adam Ściechowicz 1972GdyniaCentrum Operacji Morskich13:45:00
09:10:00
0040Jacek Bednarczyk 1982PogórzeSUBMARINE TEAM12:26:00
07:51:00
0041Mateusz Hanyż 1980SycówOlimpia Syców13:38:00
09:03:00
0043Mariusz Czajka1979GdyniaMnO Rekin14:06:00
09:31:00
0044Michał Sławiński1976PogórzeCOM-DKM14:45:00
10:10:00
0045Jacek Jurgielewicz1967Kostkowo---14:40:00
10:05:00
0047Tomasz Wyszyński 1985HelORP Kościuszko15:29:00
10:54:00
0048Daniel Więcławski 1972Papowo ToruńskieFST Sport Team13:35:00
09:00:00
0049Henryk Dobrzyński 1962Gdańsk---13:36:00
09:01:00
0051Andrzej Gach 1992SłupskWyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych13:41:00
09:06:00
0052Grzegorz Gawrych 1982LesznoC&C Partners Team13:53:00
09:18:00
0053Waldemar Łastowski1973Piła4RUN Team Piła12:20:00
07:45:00
0054Łukasz Hebanowski 1978Gdynia---14:57:00
10:22:00
0055Marcin Pytel1984GdańskCommando Pytle13:20:00
08:45:00
0056Łukasz Janas 1982Gdynia---13:10:00
08:35:00
0059Bartłomiej Flisikowski1975Gdynia---15:13:00
10:38:00
0060Paweł Żmijewski1976Działdowo---13:29:00
08:54:00
0061Piotr Kaczmarek 1974Gdańsk---15:13:00
10:38:00
0062Joanna Deputat 1976Elbląg---12:50:00
08:15:00
0063Monika Hryniewicka1982RumiaSG Squad14:40:00
10:05:00
0064Piotr Dura 1969Piotrków TrybunalskiPKB Endorfina15:00:00
10:25:00
0065Andrzej Baranowski 1988WarszawaTriWawa12:20:00
07:45:00
0066Jerzy Laskowski1962GdańskBaltic-Star14:45:00
10:10:00
0067Piotr Czecholiński1968LesznoK&P Team12:35:00
08:00:00
0069Arco Van Ieperen 1971ElblągAZS PWSZ Elbląg12:36:00
08:01:00
0071Przemysław Ziemianin1983GdyniaKM PSP Gdynia12:47:00
08:12:00
0072Dominik Drygalski 1963BydgoszczBiegam dla Bydgoszczy14:22:00
09:47:00
0073Paweł Szymczak 1974GdańskKB Maniac Poznań15:37:00
11:02:00
0074Bogusław Maciejewski 1958KwidzynIP Kwidzyn Team13:24:00
08:49:00
0082Bartosz Karpowicz 1978Gdynia273 Team15:29:00
10:54:00
0084Juliusz Piasecki 1980Kwidzyn---13:28:00
08:53:00
0085Irena Trzęsicka 1970WrocławKobiety Na medalniesklasyfikowana
0086Przemysław Torłop 1966GdańskGrupa Trójmiasto / Solidarność Port Gdańsk15:06:00
10:31:00
0089Mariusz Wieła 1985SieradzSieradzBiega.pl14:03:00
09:28:00
0091Krzysztof Wrzos 1969Władysławowo43. Batalion Saperów13:21:00
08:46:00
0092Rafał Bosianek 1976Piła4RUN Team Piła11:00:00
06:25:00
0093Patrycja Rosińska 1987GdyniaA spróbuję15:29:00
10:54:00
0094Waldemar Kamiński 1968WarszawaUltraSlowTeam13:37:00
09:02:00
0098Marek Szweda 1955ZlotowSBZZ=ZLOTOW13:27:00
08:52:00
0100Agnieszka Kordacka 1982Warszawa---13:28:00
08:53:00
0101Bartłomiej Galicki 1980Kwidzyn---15:27:00
10:52:00
0102Boguś Bimbek Zielonka1972Piotrków TrybunalskiPKB ENDORFINA15:00:00
10:25:00
0105Tomasz Polus 1975GnieznoSłynni Kenijczycy13:14:00
08:39:00
0106Grzegorz Karczewski 1964HelBłękitni ŻEGLCE14:07:00
09:32:00
0107Arkadiusz Dziuma 1981SopotŚwinka Raćka Team12:11:00
07:36:00
0108Cezary Król1996OrnetaIntegracyjny Klub Sportowy SMOKSportowcy niepełnosprawni
0109Bogdan Król1955OrnetaIntegracyjny Klub Sportowy SMOKSportowcy niepełnosprawni
0110Monika Pudlis 1977OrnetaIntegracyjny Klub Sportowy SMOKSportowcy niepełnosprawni